Plaukimo klubas Banga

Picture1

Plaukimo klubas „Banga“ – tai socialinis projektas, kuris skirtas mokyti plaukti ir kurti bei vystyti plaukimo sporto bendruomenę, kurioje taikant pažangiausias ugdymo programas, profesionalių trenerių įgūdžius, ugdant komandos vienybę ir asmeninius pasiekimus kiekvienas plaukikas nepriklausomai nuo amžiaus turėtų galimybę atskleisti visą savo potencialą.

Plaukimo klubas veikia „Girstučio“ sporto komplekse Kaune – moderniausioje plaukimo bazėje Lietuvoje. Klubas formuoja gabių vaikų sportines grupes, rengia varžybas, ieško naujų talentų profesionaliajam sportui, o profesionaliems sportininkams padeda ruoštis varžyboms, svarbiems tarptautiniams startams. Klubo veikla yra organizuojama, remiantis geriausiais užsienio šalių, tokių kaip Olandija, Didžioji Britanija, JAV, Belgija ir kt., pavyzdžiais, kur sėkmingai veikia klubinė plaukimo sistema. Todėl plaukimo klubo veiklą šalia vykstančių plaukimo treniruočių papildo edukaciniai užsiėmimai ne tik sveikos gyvensenos, mitybos, bet ir sporto psichologijos bei motyvacijos temomis, taip pat susitikimai su profesionaliais sportininkais, iš kurių klubo nariai gali pasisemti įkvėpimo sportuoti bei siekti užsibrėžtų rezultatų.

Plaukimo klubas „Banga“ aktyviai bendradarbiauja su Lietuvos Plaukimo Federacija bei dalyvauja jos inicijuotame projekte „Mokėk plaukti ir saugiai elgtis vandenyje“. Projekto metu šiemet plaukti mokosi net 963 Kauno miesto ir rajono antrokai. Taip pat klubas kartu su partneriais padeda ir talentingiems plaukikams, kurių finansinė padėtis yra sudėtinga bei galimybės užsiimti plaukimu yra ribotos.

„Banga“ plaukimo klube dirba 14 profesionalių trenerių, savo plaukimo įgūdžius tobulina daugiau nei 900 vaikų ir suaugusiųjų. Maždaug 300 vaikų kūno kultūros pamoką praleidžia baseine. Per metus suorganizuojamos 8 varžybos.

KONTAKTAI