Plaukimo akademija Banga

 

Plaukimo akademija Banga – tai socialinis projektas, kuris skirtas mokyti plaukti ir kurti bei vystyti plaukimo sporto bendruomenę, kurioje taikant pažangiausias ugdymo programas, profesionalių trenerių įgūdžius, ugdant komandos vienybę ir asmeninius pasiekimus kiekvienas plaukikas nepriklausomai nuo amžiaus turėtų galimybę atskleisti visą savo potencialą.

Plaukimo akademija Banga bendradarbiauja su 150 metų veikiančia tarptautine ,,Swim England“ organizacija, kurios mokymo plaukti ir vertinimo sistema remiasi daugiau nei 80% Anglijos plaukimo klubų!

Programa „Learn to Swim“ (angl. išmok plaukti) yra pirmasis Lietuvoje diegiamas tarptautinis modelis, kuris leidžia metodiškai dirbti, stebėti progresą, vertinti klaidas, teikti pasiūlymus, stiprinti silpnąsias vietas. Modelis suteikia galimybes tėvams sužinoti apie vaikų gebėjimus ir pasirengimą. Programa leidžia dirbti taip, kad bet kuris treneris esant būtinybei gali perimti treniruočių procesą nenukrypdamas nuo mokymo plaukti proceso, kuris jau yra pradėtas.

Plaukimo akademija Banga aktyviai bendradarbiauja su Lietuvos Plaukimo Federacija bei dalyvauja jos inicijuotame projekte „Mokėk plaukti ir saugiai elgtis vandenyje“. Projekto metu  plaukti mokosi beveik 1000 Kauno miesto ir rajono antrokų. Taip pat akademija kartu su partneriais padeda ir talentingiems plaukikams, kurių finansinė padėtis yra sudėtinga bei galimybės užsiimti plaukimu yra ribotos.

„Banga“ plaukimo akademijoje dirba 14 profesionalių trenerių, savo plaukimo įgūdžius tobulina daugiau nei 900 vaikų ir suaugusiųjų. Maždaug 300 vaikų kūno kultūros pamoką praleidžia baseine. Per metus suorganizuojamos 8 varžybos.

KONTAKTAI